Afacan Çöp Kamyonu: Noel Macerası

Afacan Çöp Kamyonu: Noel Macerası

Bu filme oy vermek ister misiniz?

Afacan Çöp Kamyonu: Noel Macerası animasyon filminde, Noel Baba’nın, Noel arifesinde bir hurdalığa düşmesi ve Hank, Çöp Kamyonu ve hayvan dostlarının, Noel’i kurtarmaya yardım etmesini konu alıyor. Acaba Hank, hayvan dostları ve çöp kamyonu, Noel Baba ile birlik olarak hediyeleri zamanında dağıtmayı başarabilecekler midir?
Noel baba, Noel arifesinde kendini birden bire bir hurdalıkta bulur. Noel’de çocuklara hediyelerini dağıtamayacağını düşünerek üzülür, çünkü geyikleri ve büyülü kızağı yayında değildir. Ancak küçük bir çocuk olan Hank, Noel Baba’yı gördüğünde hayvan arkadaşlarıyla birleşerek Noel’i kurtarmanın yolunu aramaya başlarlar. Birden, hurdalıktaki eski bir çöp kamyonuna gözleri ilişir. Noel Baba’ya hediyeleri dağıtmak için çöp kamyununu kullanabileceklerini söylerler. Noel Baba’nın aklına bu fikir yatmıştır. Böylece Noel kurtarma ekibi çöp kamyonuyla çocuklara hediyelerini dağıtmak için işe girişir. Çocukları her yıl olduğu gibi bu yıl da sevindirebilmek için Hank, Noel Baba, hayvan dostları ve çöp kamyonu canla başla çalışmaya başlar. Çocukların hediyeleri nihayet hazır olduğunda, Hank ve Noel Baba, hediyeleri çöp kamyonuna yerleştirirler ve hayvan dostlarını da kamyonu çekmek için kullanmaya karar verirler. En son tüm hazırlıkları tamamlayan Noel Kurtarma ekibi; çocukları mutlu etmek ve onlara hediyeleirni zamanında dağıtabilmek için hemen yola koyulurlar. Böylece Hank, hayvan dostları, Noel Baba ve çöp arabasından oluşan ekip, Noel’i herkes için daha iyi hale getirmenin sevinci ve rahatlığı içinde, hurdalıktan ayrılarak tüm çocuklara Noel Bayramı hediyelerini neşe içinde dağıtmaya koyulurlar.
Emmy ödüllü yönetmen Eddie Rosas’ın yönetmen koltuğunda oturduğu A Trash Truck Christmas filminin senaristliğini Max Keane ve Angie Sun beraber üstlenmiştir. Filmin seslendirme kadrosunda Altın Küre kazanmış The Office dizisinden Kevin olarak tanıdığımız ödüllü oyuncu Brian Baumgartner, John DiMaggio, Tarzan ve Güzel ve Çirkin gibi 4k animasyon filmlerinin animasyon departmanında yer almış olan Oscar sahibi Glen Keane, Henry Keane, Jackie Loeb ve Lucas Neff gibi tanınmış isimler bulunmaktadır. 11 Aralık 2020’de telvizyonda özel olarak yayınlanmış olan aile filmi türündeki animasyon filmi 28 dakika gibi oldukça kısa bir süreye sahiptir. 1 ay önce

Işıkları Kapat Pinterest'de Paylaş

Afacan Çöp Kamyonu: Noel Macerası Filmi Hakkında

Film Konusu: