Roald & Beatrix: The Tail of the Curious Mouse – HD

Roald & Beatrix: The Tail of the Curious Mouse – HD

Bu filme oy vermek ister misiniz?

Henüz oldukça yeni bir yapım olarak, 24 Aralık 2020 tarihinde vizyona girerek film severlerle buluşturulmuş olan bu yapımın yönetmeni David Kerr. Yazar kısmına bakıldığında ise tek isim olarak Abigail Wilson ismi karşımıza çıkmakta. IMDb’den 6.7 Seviyesinde bir puan alan yapımın, ne kadar bütçe ile çekildiği ya da ne kadar kazanç elde ettiği bilinmemekte.
Filmin oyuncularının olduğu kadroda ise; Tom rolünde Simon Armstrong oynamakta. Başrol karakterlerinden birisi olan Beatrix Potter rolünü ise Dawn French oynuyor. Astri Dahl ve Ellen Dahl karakterlerini ise sırasıyla olmak üzere; Annabelle Hobbs ve Mollie Holder canlandırmakta. Genç başrol Roald Dahl ise Harry Tayler tarafından hayat buluyor.
Roald and Beatrix: The Tail of the Curious Mouse filminde, 6 yaşındaki bir genç olan Roald Dahl’ın (Harry Tayler) kendine idol olarak belirlediği Beatrix Potter ile tanışmasının hikayesi konu ediliyor. Oldukça ünlü bir yazar olan Beatridx Potter kariyerinin sonuna yaklaşmaktadır, ne konsantre olabiliyor ne de kendine bir ilham bulabiliyordur. Çocuk kitapları yazmaktan oldukça sıkılmış olan Beatrix, sadece kitap yazma motivasyonunu değil başka bir şeyin daha eksikliğini hissediyor. Göz doktoruna gözüken Beatrix, artık görme yeteneğinin gittikçe zayıflamakta olduğunu öğreniyor. Bu sırada uzak çiftliklerde yaşayan genç çocuk Roald önce ablasını ve sonra da babasını kaybetmesiyle oldukça yıkılıyor. Beatrix’ in hikayeleri ile kendini toparlayan Roald, hayallerinin peşinden gitmesi gerektiğini fark ediyor. Kahramanı ve idolü olan Beatrix ile buluşmayı çok isteyen genç, Beatrix ile buluşabilmek için uzun bir maceraya atılıyor. 3 gün önce

Işıkları Kapat Pinterest'de Paylaş

Roald & Beatrix: The Tail of the Curious Mouse – HD Filmi Hakkında

Film Konusu: